top of page

"K Zuzaně chodím už víc než rok a mohu říct, že sezení s ní mi změnila život v mnoha ohledech k lepšímu. Její přístup k terapii mi sedl téměř okamžitě. Je velmi přizpůsobivá a nabízí kombinaci technik podle potřeb a vašeho aktuálního rozpoložení, a vždy tak, abyste se cítili příjemně a nebyli do ničeho nuceni.

Obzvlášť oceňuji, že také žila mnoho let v zahraničí a dokáže se vcítit do pocitů, se kterými se expati mohou potýkat.

Nejenže mi nabídla pomocné nástroje na zvládání úzkostí a stresu, ale také mi pomohla více porozumět sobě samé, abych lépe pochopila, proč tyto pocity mám.

Naše rozhovory, její příklady a zpětná vazba změnily můj pohled na sebe a na svět k lepšímu. Díky jejím radám a vhledům některé věci, které mě dříve trápily, zmizely, nebo se výrazně zmenšily.

Vřele ji doporučuji každému, kdo hledá duševní/tělesnou/emocionální podporu. Jsem šťastná, že jsem ji našla."

Andrea

 

"Metoda EFT mi přiblížila vnímání minulosti, přítomnosti a budoucnosti jako celku. Umožnila mi odblokování některých mých emočních trhlin a dovedla k přesvědčení, že čas k vyřešení problémů nemusí v každém případě trvat roky. Navíc jsem věděla, že Zuzka je někdo, kdo nesoudí a umí naslouchat."

Karla

"Moje první setkání s recovery přístupem a myšlenkou vzniku závislosti (konkrétně kokain) na základě předchozích traumat je velmi obohacující. A pod vedením Zuzky i funkční. Stále je zde prostor, jak se vyvíjet. Doporučuji tuto konzultaci."

Honza

"Dnes jsem psala svému bývalému příteli, plakala jsem u toho dojetím – ne lítostí, což považují za skvělé, a za to děkuji i Vám, že city nebolí."

Kateřina

"Zuzku doporučuji jako vysoce profesionálního terapeuta s ohromnou mírou empatie. Díky jejímu terapeutickému vedení jsem mohla po mnoha letech a velkém bloku usednout za volant auta a bez zjevného strachu jsem odjezdila deset kondičních jíst. A co víc...hodlám jezdit s velkou chutí a snad i beze strachu dál!"

Lucka

"Na terapii u Zuzky jsem byla dvakrát a vždy mi to přineslo velkou úlevu. Zároveň je Zuzka otevřená a chápající, proto jsem se nemusela bát mluvit o tom, co mě skutečně trápí. Velmi doporučuji!"

Lucie

"Zuzku moc doporučuji, je to skvělá vnímavá osoba a první člověk, co mi po letech pomohl od silných úzkostí."

Zuzana

bottom of page