"Metoda EFT mi přiblížila vnímání minulosti, přítomnosti a budoucnosti jako celku. Umožnila mi odblokování některých mých emočních trhlin a dovedla k přesvědčení, že čas k vyřešení problémů nemusí v každém případě trvat roky. Navíc jsem věděla, že Zuzka je někdo, kdo nesoudí a umí naslouchat."

Karla

"Na terapii u Zuzky jsem byla dvakrát a vždy mi to přineslo velkou úlevu. Zároveň je Zuzka otevřená a chápající, proto jsem se nemusela bát mluvit o tom, co mě skutečně trápí. Velmi doporučuji!"

Lucie

"Moje první setkání s recovery přístupem a myšlenkou vzniku závislosti (konkrétně kokain) na základě předchozích traumat je velmi obohacující. A pod vedením Zuzky i funkční. Stále je zde prostor, jak se vyvíjet. Doporučuji tuto konzultaci."

Honza

"Zuzku moc doporučuji, je to skvělá vnímavá osoba a první člověk, co mi po letech pomohl od silných úzkostí."

Zuzana

"Zuzku doporučuji jako vysoce profesionálního terapeuta s ohromnou mírou empatie. Díky jejímu terapeutickému vedení jsem mohla po mnoha letech a velkém bloku usednout za volant auta a bez zjevného strachu jsem odjezdila deset kondičních jíst. A co víc...hodlám jezdit s velkou chutí a snad i beze strachu dál!"

Lucka

"Dnes jsem psala svému bývalému příteli, plakala jsem u toho dojetím – ne lítostí, což považují za skvělé, a za to děkuji i Vám, že city nebolí."

Kateřina